Երկակի կամ ռազմական նշանակության ապրանքների արտահանումը բարդ և ժամանակատար գործընթաց է՝ խիստ կանոնակարգերի պատճառով: Մենք պարզեցնում ենք գործընթացը ՝ օգնելով ստանալ անհրաժեշտ թույլտվություններ օրենսդրության պահանջներին համապատասխանող անխափան արտահանման համար:
Ինչ են երկակի նշանակության ապրանքները
Երկակի նշանակության են համարվում այն ապրանքները կամ տեխնոլոգիաները, որոնք կարող են օգտագործվել և քաղաքացիական և ռազմական նպատակներով, և որոնց արտահանումն ու ներմուծումը խստորեն վերահսկվում են:
Արտահանման փորձի շնորհիվ մենք կկառավարենք արտահանման ողջ գործընթացը։
Մեր ծառայությունները ներառում են
- Լիցենզիաների և թույլտվությունների անհրաժեշտության որոշում
- Փաստաթղթերի համապատասխանեցում միջազգային չափանիշներին
- Հայտերի պատրաստում և պետական մարմինների հետ համագործակցություն՝ փաստաթղթերի ամբողջականության և ճշգրտության ապահովման նպատակով
Պաշտպանեք ձեր բիզնեսը տույժերից և ուշացումներից ՝ պահպանելով երկակի օգտագործման ապրանքների արտահանման կանոնները:
Համագործակցեք Վալանտիս Գրուպի հետ' որակյալ խորհրդատվություն ստանալու և արտահանման սահուն և անվտանգ գործընթաց ապահովելու համար:

Экспорт товаров двойного назначения или военных товаров — это сложный и время затратный процесс из-за строгих правил. Мы упрощаем этот процесс, помогая вам получить необходимые разрешения, обеспечивая плавный и законный экспорт в соответствии с юридическими требованиями.
Что такое товары двойного назначения?
Товары двойного назначения — это продукты или технологии, которые могут использоваться как в гражданских, так и в военных целях, и их экспорт и импорт строго регулируются. С нашим обширным опытом в области экспорта мы управляем всем процессом.
Наши услуги включают:
● Определение необходимости лицензий и разрешений
● Обеспечение соблюдения документации международным стандартам
● Подготовка заявлений и работа с государственными органами для обеспечения полноты и точности всей документации
Защитите свой бизнес от штрафов и задержек, соблюдая нормы экспорта товаров двойного назначения. Работайте с Valantis Group для получения экспертных консультаций и обеспечения безопасного процесса экспорта.