Երբ խոսքը գնում է մեծածավալ բեռների փոխադրման մասին, մեր առաջնահերթությունն է գտնել ամենաարդյունավետ և մատչելի լուծումը Ձեր ընկերության համար։ Վալանտիս Գրուպը առաջարկում է գերծավալային բեռների փոխադրումների մասնագիտացված ծառայություններ, որոնց համար ծովային տրանսպորտը ամենահարմար տարբերակն է: Անկախ երթուղուց, բեռի քանակից կամ այլ պայմաններից, մենք երաշխավորում ենք յուրաքանչյուր բեռի ճշգրիտ մշակում:
Մենք համագործակցում ենք միջազգային առաջատար նավային ընկերությունների, բեռնափոխադրող կազմակերպությունների հետ՝աշխարհի ցանկացած նավահանգստում նավերի բեռնափոխադրման և վարձակալության համապարփակ ծառայություններ մատուցելու համար:
Ինչու՞ ընտրել մեզ՝ գերծավալային բեռներ փոխադրելիս
- Մրցակցային սակագներ. մեր փորձառու մասնագետները ապահովում են բարձր տրանսպորտային արդյունավետություն՝ օգտագործելով թվային մոդելավորման առաջադեմ տեխնոլոգիաներ։
- Հուսալի և անվտանգ բեռնափոխադրում. մեր թիմը երաշխավորում է, որ նույնիսկ ամենամեծ բեռները կփոխադրվեն անվտանգ և արդյունավետ։
Գերծավալային բեռների փոխադրման գործընթացը կազմակերպելիս մենք հատուկ ուշադրություն ենք դարձնում բեռի հոսունությունը, խտությանը և ջերմային հաղորդունակությունը՝ ապահովելով դրա անվտանգությունը ողջ ճանապարհի ընթացքում։
Մենք գործում ենք բոլոր իրավական և նորմատիվ չափանիշներին համապատասխան՝ երաշխավորելով, որ ձեր գերծավալային բեռները տեղափոխվում են անվտանգ և ամենաարդյունավետ եղանակով։

Когда дело доходит до транспортировки крупногабаритных грузов, нашей приоритетной задачей является поиск наиболее эффективного и экономичного решения для вашей компании. Валантис Груп предлагает специализированные услуги по транспортировке крупногабаритных товаров, при этом морская транспортировка является наиболее подходящим вариантом для таких масштабных отправлений. Независимо от маршрута, количества или условий, мы гарантируем точную обработку каждой загрузки.
Мы сотрудничаем с ведущими международными судоходными компаниями и логистическими провайдерами, чтобы предложить комплексные услуги по транспортировке грузов и аренде судов в портах по всему миру.
Почему стоит выбрать нас для транспортировки крупногабаритных грузов?
● Конкурентные цены: Наши опытные специалисты обеспечивают высокую эффективность транспортировки, используя современные технологии цифрового моделирования.
● Надежная и безопасная транспортировка: Наша команда гарантирует,что даже самые крупные отправления будут транспортированы безопасно и эффективно.
При организации транспортировки крупногабаритных грузов мы уделяем особое внимание текучести, плотности и теплопроводности груза, обеспечивая его безопасность на протяжении всего пути. Мы соблюдаем все юридические и нормативные стандарты, гарантируя, что ваш крупногабаритный груз будет перемещен безопасно и наиболее эффективным способом.